Kullanıcı oyu: 5/5 - 12 Oy

BAU Radyo

Tür: Rock, Pop, Haber, Top 40.

Bit hızı: 44 kHz, 128 kbps, Stereo

Son şarkılar

  • 18:38 Melis Kar -  Kadin
  • 18:34 Bengu -  Sigamiyorum
  • 18:31 Hayley Kiyoko -  She [official Video]
  • 18:27 Post Malone -  Circles
  • 18:25 Feride Hilal Akin -  Kim
Tüm çalma listesini göster

En iyi şarkılar

  1. Ersay Uner - Gum
  2. Aleyna Tilki - Yalan
  3. Murat Boz - Can Kenarim
  4. Zeynep Bastik - Uslanmiyor Bu
  5. Derya Ulug - Goremedim Bi De Sen Bak

BAU Radyo 19 mayıs 2006 senesinde kurulmuştu. İstastasyonun merkezi İstanbul. Canlı yayına resmi siteden ve Android ya da iOS cihazlarından 44 kHz, 128 kbps, Stereo kalitesinde ulaşılabilir.

Yayın Akışı:

Zaman Program

09:00-10:00 5. Vites Emrehan / Ünlü Dumsmesi Ege

09:00-10:00 Yıkıkların Efendisi Zeynep

09:00-11:00 BAU Student Dekanlik

09:00-10:00 Satır Arası Yolculuk Kübranur / Insan Avcıları Bengi

10:00-11:00 Mezunun Sesi

10:00-11:00 HLO

10:00-11:00 Ropdosambır Sena-Hümeyra / Radyo Terapi Duygu

11:00-12:00 Halka Ali Arif Kılınç

11:00-12:00 Adı Bende Saklı Ayça Keleş / Inl(aw)e with Rap Emir-Melisa-Aylin

11:00-12:00 Karanlikta Bir Fisilti Sinan / Bişey Dicem Ege-Yağmur

11:00-12:00 Nova Radyo Betül-Özge-Ece

12:00-13:00 BK Koleji

13:00-14:00 Öğretmenler Odası Sude Ö

13:00-14:00 Uğurlu Notalar

13:00-14:00 25.Saat Gonca-Selina

13:00-14:00 Carpe Diem Dilara-Esin / Sanitas Rümeysa-Beyza

13:00-14:00 Zodyak İpek-Sude

14:00-15:00 Bi Şekil Kaçışlar Mine-Öznil

14:00-15:00 Marshmallow Radius Aysegül

14:00-15:00 Güvenli Okul Emirhan

14:00-15:00 Yüksek Irtifa Öykü

14:00-15:00 Mesela Yani Sude K. / Edebiyatloji Sueda-Elif-Yavuz

15:00-16:00 Comelli Bi Şeyler İrem-Betül

15:00-16:00 The Halfmoon Hilal-Ü.Gülsüm

15:00-16:00 Musikimizin Penceresi Emirhan

15:00-16:00 Sürdürülebilir Kalkinma Enes

15:00-16:00 Genç Yeteneklerin Sesi Melisa / Sinevizyon Sena

16:00-17:00 Skala Mehmet-Zehra / Yabancı Öğrenciler

16:00-17:00 Mentora

16:00-17:00 Dile Düşen Hayat Sude K.

16:00-17:00 Çıktık Bi Yola Miray-Elina

16:00-17:00 Bum Be Radyo Umut-Alperen / BAU Compass

17:00-18:00 BAU Station Dilara-Melis / Radyosyon Göksu-Ecem-Efe

17:00-18:00 Çat Kapı Enes D.

17:00-18:00 3 Korner 1 Penalti Utku-Denizhan

17:00-18:00 Hufa Ile Açıkça Huriye-Fatma / Yahşi Dakikalar Gülnur-Fidan

17:00-18:00 Geleceğin Yeni Medyasi Arev

18:00-19:00 Fit Rota Tahir-Ilker-Merve

18:00-19:00 Edebikli Günler Beria

18:00-19:00 Stem Öğretmenleri Beria-Arda

18:00-19:00 Kaskını Tak Emre

18:00-19:00 Kafalar Karışık Beyza-Zeynep

19:00-20:00 Yanliş Ses Dilara-Göksu / Lawyered Merthan-Nuri Can

19:00-20:00 3 Dakika Sinem-Yaren

19:00-20:00 Iki Şekerli Rüya-Eda

19:00-20:00 Gizver Gizal

19:00-20:00 BAU Tify Sude Ö.

20:00-21:00 Yabancı Karışık Fatih

20:00-21:00 Entel Dantel Merve

20:00-21:00 Hey Istanbul Yağmur

20:00-21:00 Baykuş Emirhan

20:00-21:00 Antidepresan Arda

21:00-22:00 Türkülerin Dilinden Oğuzhan-Lara / Müziğin Sırları Lara D.

21:00-22:00 Bilinmez Renkler Nisanur

21:00-22:00 Tahtapot Ozan-Başak

21:00-22:00 Herhangi Şeyler Asil-Eslem / Baymaz Show Barış

21:00-22:00 Rota Aybüke-Baran-Celil

22:00-23:00 Anjiyo İlay

22:00-23:00 Deep & Deep Ömer-Eren / Nazim Okuyorum Irem-Zeynep

22:00-23:00 Bi Tikla Dünya Fulya-Defne / Bikini Kasabasi Alp

22:00-23:00 On Beşte Bir Ece-Arda / Macır Station Görkem

22:00-23:00 Gameboy Berat

23:00-24:00 Masaya Yatıralım Burak-Uğur

23:00-24:00 Bi Arkadaş Ömer-Anil

23:00-24:00 Exitst Hilal

23:00-24:00 Trankobuskas Ayşe

23:00-24:00 Asayiş Ben Kemal Kemal

İletişim