BAU Radyo dinle

BAU Radyo dinle

14 0

BAU Radyo 19 mayıs 2006 yılında İstanbul'da Bahçeşehir Üniversitesi öğrencisi Tolga Dinçer tarafından kuruldu. Bu istasyon daha çok Üniversiteler arasında dinleniyor. Bu radyo kaliteli müzikleri ve programlar yayınlamakta. Bu radyo istasyon 7 gün 24 saat yayın yapıyor.
Tür:
Rock, Pop, Haber, Top 40.
Bit hızı:
44,128, kbps

Yayın Akışı

Saat
Program
09:00-10:00
5. Vites Emrehan / Ünlü Dumsmesi Ege
09:00-10:00
Yıkıkların Efendisi Zeynep
09:00-11:00
BAU Student Dekanlik
09:00-10:00
Satır Arası Yolculuk Kübranur / Insan Avcıları Bengi
10:00-11:00
Mezunun Sesi
10:00-11:00
HLO
10:00-11:00
Ropdosambır Sena-Hümeyra / Radyo Terapi Duygu
11:00-12:00
Halka Ali Arif Kılınç
11:00-12:00
Adı Bende Saklı Ayça Keleş / Inl(aw)e with Rap Emir-Melisa-Aylin
11:00-12:00
Karanlikta Bir Fisilti Sinan / Bişey Dicem Ege-Yağmur
11:00-12:00
Nova Radyo Betül-Özge-Ece
12:00-13:00
BK Koleji
13:00-14:00
Öğretmenler Odası Sude Ö
13:00-14:00
Uğurlu Notalar
13:00-14:00
25.Saat Gonca-Selina
13:00-14:00
Carpe Diem Dilara-Esin / Sanitas Rümeysa-Beyza
13:00-14:00
Zodyak İpek-Sude
14:00-15:00
Bi Şekil Kaçışlar Mine-Öznil
14:00-15:00
Marshmallow Radius Aysegül
14:00-15:00
Güvenli Okul Emirhan
14:00-15:00
Yüksek Irtifa Öykü
14:00-15:00
Mesela Yani Sude K. / Edebiyatloji Sueda-Elif-Yavuz
15:00-16:00
Comelli Bi Şeyler İrem-Betül
15:00-16:00
The Halfmoon Hilal-Ü.Gülsüm
15:00-16:00
Musikimizin Penceresi Emirhan
15:00-16:00
Sürdürülebilir Kalkinma Enes
15:00-16:00
Genç Yeteneklerin Sesi Melisa / Sinevizyon Sena
16:00-17:00
Skala Mehmet-Zehra / Yabancı Öğrenciler
16:00-17:00
Mentora
16:00-17:00
Dile Düşen Hayat Sude K.
16:00-17:00
Çıktık Bi Yola Miray-Elina
16:00-17:00
Bum Be Radyo Umut-Alperen / BAU Compass
17:00-18:00
BAU Station Dilara-Melis / Radyosyon Göksu-Ecem-Efe
17:00-18:00
Çat Kapı Enes D.
17:00-18:00
3 Korner 1 Penalti Utku-Denizhan
17:00-18:00
Hufa Ile Açıkça Huriye-Fatma / Yahşi Dakikalar Gülnur-Fidan
17:00-18:00
Geleceğin Yeni Medyasi Arev
18:00-19:00
Fit Rota Tahir-Ilker-Merve
18:00-19:00
Edebikli Günler Beria
18:00-19:00
Stem Öğretmenleri Beria-Arda
18:00-19:00
Kaskını Tak Emre
18:00-19:00
Kafalar Karışık Beyza-Zeynep
19:00-20:00
Yanliş Ses Dilara-Göksu / Lawyered Merthan-Nuri Can
19:00-20:00
3 Dakika Sinem-Yaren
19:00-20:00
Iki Şekerli Rüya-Eda
19:00-20:00
Gizver Gizal
19:00-20:00
BAU Tify Sude Ö.
20:00-21:00
Yabancı Karışık Fatih
20:00-21:00
Entel Dantel Merve
20:00-21:00
Hey Istanbul Yağmur
20:00-21:00
Baykuş Emirhan
20:00-21:00
Antidepresan Arda
21:00-22:00
Türkülerin Dilinden Oğuzhan-Lara / Müziğin Sırları Lara D.
21:00-22:00
Bilinmez Renkler Nisanur
21:00-22:00
Tahtapot Ozan-Başak
21:00-22:00
Herhangi Şeyler Asil-Eslem / Baymaz Show Barış
21:00-22:00
Rota Aybüke-Baran-Celil
22:00-23:00
Anjiyo İlay
22:00-23:00
Deep & Deep Ömer-Eren / Nazim Okuyorum Irem-Zeynep
22:00-23:00
Bi Tikla Dünya Fulya-Defne / Bikini Kasabasi Alp
22:00-23:00
On Beşte Bir Ece-Arda / Macır Station Görkem
22:00-23:00
Gameboy Berat
23:00-24:00
Masaya Yatıralım Burak-Uğur
23:00-24:00
Bi Arkadaş Ömer-Anil
23:00-24:00
Exitst Hilal
23:00-24:00
Trankobuskas Ayşe
23:00-24:00
Asayiş Ben Kemal Kemal

Yorumlar